Café Mana

Je útulná kavárna, která se nachází  v srdci Vršovic. Na své si zde přijdou nejen milovníci dobré kávy, ale také velcí i malí labužníci. Kavárna nabízí kromě vydatných snídaní, originálních dortů a jiných delikates i ručně vyráběné sorbety mnoha chutí.

Adresa

Moskevská 34
10100 Praha

telefon

+420 775 946 255

O kávě

Káva je pro nás vše, proto jsem si vybrali pro naši kavárnu kávu Filicori Zecchini, která nás přesvědčila nejen svou historii, ale hlavně svou bohatou chutí.

Certifikace ESPRESSO ITALIANO

V roce 1988 káva Filicori Zecchini získala ocenění certifikátem ,,Espresso Italiano,, nebo-li ,,pravé Italské espresso,,. Špičkové výrobky Filicori Zecchini striktně dodržují předepsaný technologický předpis Národního institutu Italského espressa z roku 1988, mají tedy právo být označeny certifikátem „Italské Certifikované Espresso“. Toto označení kvality může být použito pouze u směsí, které mají přesně stanovené vlastnosti, díky kterým se liší od imitací. 

Snídaně

Naše bohaté a vydatné snídaně podáváme po celý den. Připravujeme snídaně slané i sladké, teplé i studené. Pro nás je snídaně základ krásného dne! 

čerstvé suroviny

Naše pokrmy připravujeme pouze z vybraných ingrediencí. Některé suroviny bereme od domácích dodavatelů a pro některé vážíme cestu až do slunné Italie. Ale vždy to stojí za to!

denní menu

Pravidelně naše menu měníme a doplňujeme dle aktuální  sezoní nabídky. Záleží nám na rozamanitostém a bohatém menu, které Vám bude chutnat!

Řemeslně vyráběné sorbety

Milujeme zmrzlinu!

Vyzkoušejte poctivou chuť smetany, holandského kakaa, belgické čokolády a vanilky z Madagaskaru. 

Sorbety jsou připraveny z prvotřídních surovin. Jsou vyráběné ručně od začátku až do konce.

Rezervace

Potřebujete stůl na konkrétní hodinu? Chcete uspořádat rodinnou osalu? Nebo se s přáteli jen tak sejít na skeničku něčeho dobrého?

Dorty a sladkosti

Dorty a jiné sladkosti si vybíráme jen od prověřených prvotřídních dodavatelů.  V naší nabídce může najít Cupcakes od firmy Cheecup, palačinky, štrůdl, fondant, ale i cheesecake a jiné neodolatelné sladkosti.

palačinky

Májí podobu velmi tenké placky, pečené na pánvi nebo na rozpálené desce. Jako postní jídlo se leckde spojují s rituály jara.

Fondant

Historie tohoto dezertu sahá do roku 1987. A ačkoli vypadá na první pohled francouzsky, o jeho “vynález” se s Francií pře Amerika.

cheesecake

Cheesecake, jak ho známe dnes, se proslavil okolo roku 1900 v New Yorku. V té době snad každá restaurace pekla svůj cheesecake s náplní vytvořenou z cream cheese.

dorty – svatební

Tradičně mají svatební dorty přinést štěstí svatebnímu páru a všem hostům. Svatební dort můžete objednat v naší kavárně, podle vašich představ.

dorty  
na objednání

Na objednávku umíme připravit dort všech velikostí. Váš oblíbený, nebo dle vašeho přání, prostě ke všem příležitostem.

oblíbené

Snídaně

Croissanty

Jemné máslové mini croissanty podáváme s džemem a nutellou.
3ks

Míchané vejce

Výborná vajíčka z chovu na podestýlce jsou ta pravá pro Vaši snídani. Mícháme je na másle.
3ks

Vídeňké párky

Naše Vídeňské párky obsahují velké množství masa, podáváme je s hořčicí, křenem a chlebem.

vaječná omeleta

Nadýchaná vaječná omeleta z rozšlehaných vajec do zlatova usmažená.
3ks

Míchané vejce se šunkou

Výborná vajíčka z vybraného chovu  mícháme se šunkou a na másle.
3ks

Jogurt müsli

Smetanový bílý jogurt, různé druhy ovoce a müsli.
250ml

napiště nám 

otevírací doba

pondělí-neděle 9.00 – 21.00

 

telefon

+420 775 946 255

adresa

Moskevská 34
10100 Praha